Коли заробітчани заберуть свої сім’ї – економіка України впаде, - експерт

Заробітчани — Коли заробітчани заберуть свої сім’ї – економіка України впаде, — експерт
Заробітчани
В перспективі заробітчани за кордоном осядуть, перевезуть свої сім’ї і перестануть слати гроші в Україну Об этом сообщает 57kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зовнішнє фінансування і гроші, які заробітчани надсилають своїм сім’ям з-за кордону, продовжують залишатися головними чинниками підтримки економічної стабільності України.


Про це заявив директор департаменту економічної політики Федерації роботодавців України Сергій Саливон в ефірі каналу PolitWera, повідомляє 112.ua.


«Люди досить активно виїжджають з країни, і поки ще пересилають гроші, багато. Це в значній мірі дозволяє збалансувати платіжний баланс», – цитує експерта EADaily.


Саливон вважає, що в перспективі ці люди за кордоном осядуть, перевезуть свої сім’ї і перестануть слати гроші в Україну. На думку економіста, коли це прийме масовий характер, то навіть просто підтримувати інфраструктуру в державі, яке було розраховане на проживання 50 мільйонів чоловік, стане майже неможливо.


«Кожній людині треба буде платити за підтримку одного метра каналізаційної труби, умовно, більше», – пояснив Саливон.


Експерт вважає, що при такому положенні залишиться покладатися тільки на зовнішнє фінансування. На його думку, поки українську економіку будуть підтримувати на фінансовій голці, а поточні борги будуть реструктуризувати, країна ще дещо-як буде справлятися.


«Якщо нова команда продовжить (або наростить) дії щодо руйнування промисловості, то, напевно, кінець буде ближче, тому що робочі місця почнуть скорочуватися ще стрімкіше», – прогнозує економіст.


Заробітчани з України у найближчі роки можуть поміняти Польщу на Німеччину.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/salivon-koli-zarobitchani-zaberut-svoji-sim-ji-ekonomika-ukrajini-vpade-617147.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя