Князєв призначив начальником ГУ Нацполіції в Житомирській області Крупея

Начальник Головного управління Нацполіції в Житомирській області Сергій Крупей — Князєв призначив начальником ГУ Нацполіції в Житомирській області Крупея
Начальник Головного управління Нацполіції в Житомирській області Сергій Крупей
Сергій Князєв під час представлення нового керівника управління зазначив, що вимагає від особового складу відомства не тільки неухильного дотримання законів держави, а й допомоги суспільству Об этом сообщает newspn.in.ua со ссылкой на СМИ.


Керівник Національної поліції Сергій Князєв призначив начальником Головного управління Нацполіції в Житомирській області Сергія Крупея. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нацполіції.


До цього Крупей займав посаду заступника начальника Головного управління — начальника кримінальної поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.


Князєв під час представлення нового керівника управління зазначив, що вимагає від особового складу відомства не тільки неухильного дотримання законів держави, а й допомоги суспільству.


«Перш за все, ми повинні зрозуміти, що ми з вами є сервісною службою, яка зобов’язана слухати суспільство, чути і допомагати суспільству. Тому що поліція України — це правоохоронний сервіс для наших громадян і гостей», — сказав голова Нацполіції.


Князєв додав, що кожен поліцейський, зокрема, кожен керівник на своєму робочому місці має розуміти, що оцінка його діяльності базується на трьох принципах.
1 з 5
на весь екран згорнути
Князєв призначив начальником ГУ Нацполіції в Житомирській області Крупея
Князєв призначив начальником ГУ Нацполіції в Житомирській області Крупея
Князєв призначив начальником ГУ Нацполіції в Житомирській області Крупея
Князєв призначив начальником ГУ Нацполіції в Житомирській області Крупея
Всі фоторепоратажі
Фото: — «Нива» перемагає для себе?
«Ми не безробітні». Фанати лідера української другої ліги виступили проти раннього початку матчів (фото)
Фото: —
Діти сонця. Як в Аргентині відзначали всесвітній день рудих
Фото: —
Ефектна Тоні. Відверті фото дружини легенди англійського футболу Джона Террі
Фото: —
П’яний водій на Буковині збив на смерть дитину
Фото: npu.gov.ua
«Перший — рівень довіри населення особисто до вас як до керівника. Другий — рівень довіри особового складу особисто до вас. І третій — це протидія злочинності. Ці фактори є найважливішими в роботі поліції. І тоді рівень довіри до нас зростатиме», — наголосив голова Нацполіції.


Він звернувся до нового керівника поліції Житомирської області з вимогою неухильно дотримуватися вказаних принципів у своїй роботі та ефективно виконувати поставлені завдання.


У свою чергу Крупей подякував за виявлену довіру.


Він зазначив, що пріоритетними напрямами роботи для поліції Житомирської області є безкомпромісна боротьба зі злочинністю, забезпечення належного правопорядку в регіоні і тісний контакт з органами місцевого самоврядування та громадськістю.


Крупей почав службу в органах внутрішніх справ з 1995 року.


Працював оперуповноваженим, старшим оперуповноваженим, заступником начальника відділу та начальником відділу в підрозділах карного розшуку Харківської області та Головного управління карного розшуку МВС.


З серпня 2017 був заступником начальника Головного управління — начальником кримінальної поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.


Як повідомлялось, Князєв звільнив деяких начальників райвідділів поліції в Рівненській, Волинській та Житомирській областях через неефективну боротьбу з нелегальним видобуванням бурштину.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/knyazjev-priznachiv-nachalnikom-gu-nacpoliciji-v-zhitomirskiy-oblasti-krupeya-624039.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя