Росія цілеспрямовано працює над тим, аби розвалити ЄС, – політолог

Росія цілеспрямовано працює над тим, аби розвалити ЄС, – політолог
Союз правих і лівих є основною опорою Путіна в Європі – Фельштинський Об этом сообщает topor.in.ua со ссылкой на СМИ.


У російській зовнішній політиці нині переважають дві стратегічні установки: розвал ЄС та послаблення й розкол НАТО.


Про це американський політолог та історик Юрій Фельштинський заявив під час бесіди з Діловою столицею.


«Тому Росія підтримує ультраправі і ліві рухи, які виступають за вихід з ЄС. Ця тенденція зараз на підйомі. Судячи з результатів останніх виборів до Європарламенту, праві партії серйозно посилили свої позиції. Кремль намагається довести рівень правих партій в Європарламенті до настільки серйозного рівня, щоб вони змогли проголосувати за вихід своїх країн з ЄС», – зазначив він.


На думку вченого, такий союз правих і лівих є «основною опорою Путіна в Європі», своєрідним «П’ятим Інтернаціоналом, який утворює Кремль».


Ще однією загрозою єдності ЄС він назвав невпинну еміграцію росіян.


«Завдяки ринковій економіці й відкритості кордонів мільйони російських громадян з російськими паспортами виїхали за кордон, але продовжують при цьому дивитися російське пропагандистське телебачення, займати абсолютно пропутінську позицію. З цією тенденцією ми маємо жити в найближчі 10-20 років. Це велика небезпека, яку не можна недооцінювати. По суті мова йде про впровадження російської агентури в західне співтовариство, про створення багатомільйонної п’ятої колони». – наголосив Фельштинський.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/rosija-tsilesprjamovano-pratsjuje-nad-tim-abi-rozvaliti-jes-politolog-630411.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя